Jasełka oraz Mikołajki

Utworzono dnia 07.12.2019

6 grudnia w naszej szkole odbyły się uroczyste Jasełka oraz Mikołajki. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, rodzice, przedstawiciele Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły, przedstawiciele Nadleśnictw współpracujących z naszą placówką, myśliwi z Koła Łowieckiego „Artemida” Wałdowo oraz liczni mieszkańcy naszej miejscowości.
Na powitanie zaprezentowano zgromadzonej publiczności jasełka pt. „Do Betlejem”. Wystąpiły także dzieci z oddziałów przedszkolnych, które zaśpiewały „Świeć gwiazdeczko, świeć”.
Podczas spotkania podsumowano coroczną akcję zbiórki kasztanów i żołędzi „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”, której organizatorem jest Koło Łowieckie „Artemida” Wałdowo. W tym roku uczniowie zebrali 898kg karmy.
Prezes Koła Łowieckiego „Artemida” Wałdowo, p. Grzegorz Ławer, wręczył wszystkim uczestnikom konkursu nagrody rzeczowe.
I miejsce zajęła Maja Czapiewska, II miejsce – Bartek Lipiński, III miejsce – Hania Olchowik.
Uczestnikom konkursu gratulujemy, a myśliwym bardzo dziękujemy. Darz Bór!
Obok w sali na przybyłych gości czekał kiermasz ozdób świątecznych i stroików wykonanych przez dzieci.
Na koniec obowiązkowo odwiedził nas Święty Mikołaj, który wręczył wszystkim dzieciom prezenty. Po części oficjalnej gości zaproszono na słodki poczęstunek.

Utworzono dnia 10.12.2019, 18:58