Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Rok szkolny 2018/2019

Czcionka:

15 maja 2019 r. w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Miastku odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego „Żyj zdrowo, wiosną będzie kolorowo”. W kategorii 4 latki miejsce I zajęła Zofia Palińska. Gratulujemy!!!

15 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXI Otwartych Indywidualnych Wiosennych Biegach Przełajowych w Słosinku. Do rywalizacji przystąpiło 9 szkół z terenu naszej gminy. W swojej kategorii wiekowej:
III miejsce zajęła Sandra Weilandt
III miejsce zajął Filip Tandecki
I miejsce zajął Przemysław Jakubcewicz
III miejsce zajęła Jessica Konik
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i sportową rywalizację.

14 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej w Słosinku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Jezus naucza w przypowieściach – przypowieść o ziarenku gorczycy”.
W swojej kategorii wiekowej:
II miejsce oraz nagrodę specjalną otrzymała Natalia Szatkowska ( kl. VIII )
III miejsce zajęła Julia Kozieł ( kl. V )
II miejsce zajął Krzysztof Bocyk ( kl. III )
Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali ,,słodki upominek”.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Dnia 7.05 uczennice w składzie Anna S., Andżelika W., Klaudia K., Natalia S., Jessica K., Paulina W. reprezentowały naszą szkołę podczas zawodów z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt w Miastku – zdobyły III miejsce.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym p.h. „Tajemnicze pisanki i kartki wielkanocne", którego organizatorem była Biblioteka Publiczna w Miastku. Konkurs przeznaczony był dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat. Prace oceniane były przez komisję w czterech kategoriach wiekowych.

• I miejsce zajęła Julia Kozieł
  • I miejsce zajęła Anna Samson
  • II miejsce zajęła Klaudia Gostomska
  • II miejsce zajęła Natalia Szatkowska
  • II miejsce zajął Mateusz Hrycuta
  • III miejsce zajęła Andżelika Went

Agata Olszewska zajęła III miejsce w X edycji gminnego konkursu „Piękna nasza gmina cała”, zorganizowanego przez Szkołę Podstawowa w Piaszczynie.

Nasi uczniowie z klas V-VII wzięli udział w eliminacjach gminnych XX edycji konkursu międzyszkolnego „PREWENCJA, ALE INACZEJ”, zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Bytowie. W rywalizacji brało udział 6 szkół z gminy Miastko. Naszym reprezentantom udało się zdobyć zaszczytne V miejsce. Gratulujemy!!!

Nasi uczniowie wzięli udział w Gminnym Konkursie Logopedyczno-Recytatorskim pt. „Wierszyki łamiące języki”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Miastku. Krzysztof Bocyk zajął 1 miejsce, Bartek Lipiński 2 miejsce, a wyróżnienie powędrowało do Piotra Babiarza. GRATULACJE CHŁOPCY!!!

Dnia 15 marca dziewczęta w składzie Jessica K., Klaudia K., Natalia Sz., Paulina W., Anna S. i Andżelika W. godnie reprezentowały SP Wałdowo w zawodach cyklu rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej w SP3 w Miastku. Zajęliśmy V miejsce.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Znak drogowy”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Świerznie. Celem konkursu było kształtowanie wyobraźni plastycznej, rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci poprzez działania plastyczne w różnych materiałach, technikach i formach oraz popularyzowanie wiedzy o ruchu drogowym i bezpieczeństwie na drodze. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach Szkoły Podstawowej. W kategorii kl. I-III Krzysztof Bocyk zajął III miejsce. Natomiast w kategorii kl. IV-VIII miejsce II zajęła Natalia Szatkowska oraz wyróżnienie otrzymała Weronika Wacowska. Gratulujemy!

W III edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego na Najpiękniejszą Kartkę Walentynkową w Języku Angielskim, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3 w Miastku, w kategorii klas: VII i VIII oraz III gimnazjum, miejsce II zajęła Natalia Szatkowska.

Gratulujemy naszym uczniom - Natalii Szatkowskiej (II miejsce), Agacie Olszewskiej (III miejsce), Julii Kozieł (III miejsce), Piotrowi Babiarzowi (III miejsce), Mateuszowi Wacowskiemu (III miejsce) - sukcesu w konkursie plastycznym ,,Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa" zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Miastku. Brawo!

Dnia 11 grudnia 2018r. w Szkole Podstawowej w Borzytuchomiu odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego konkursu językowo-plastycznego „PAINT A SONG”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania językiem angielskim u uczniów oraz stworzenie uczniom możliwości wykazania się umiejętnościami plastycznymi i pomysłowością na bazie konkretnego materiału językowego. Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach Szkoły Podstawowej. W kategorii kl. I Mateusz Wacowski zajął III miejsce. Natomiast w kategorii kl. III miejsce III zajął Przemysław Jakubcewicz. Gratulujemy!

Egzekwo I miejsce w powiatowym konkursie plastyczno-technicznym pt. „Piękna nasza Polska cała” w kategorii klas IV-V zajęły Julia Kozieł oraz Weronika Wacowska. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Kamnicy.

W konkursie plastycznym p.h. „Ziemia bez śmieci”, zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Miastku, miejsce II zajęła Alicja Zdrojewska oraz miejsce III – Hanna Olchowik.

W gminnych zawodach w piłce halowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zespół z SP Wałdowo zajął III miejsce. Szkołę reprezentowały Anna Samson, Andżelika Went, Klaudia Kalisz, Klaudia Gostomska, Jessica Konik oraz Paulina Wacowska. Gratulujemy!

Dnia 8 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 w Miastku odbyły się gminne finały drużynowe w tenisie stołowym dziewcząt w ramach „Igrzysk młodzieży szkolnej”. Dziewczyny mogły spróbować swoich sił w grach indywidualnych oraz gry deblowej. Zawodniczki w składzie Paulina Wacowska, Klaudia Kalisz i Andżelika Went zajęły II miejsce. Gratulujemy!!!

Wyróżnienie za udział w konkursie plastycznym „Najpiękniejszy grzyb” otrzymał Bryan (VI miejsce), natomiast Sandra oraz Błażej otrzymali drobne upominki z swoje prace konkursowe. Konkurs skierowany był do dzieci w wieku 5-6 lat z powiatu bytowskiego. Organizatorem tego konkursu był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bytowie.

Uczennica naszej szkoły, Olga Należyta, zajęła II miejsce w XVIII Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Karola Wojtyły „Myśl jest przestrzenią dziwną” Gratulujemy! Dziękujemy także Alicji Zdrojewskiej i Annie Samson za godne reprezentowanie szkoły w wyżej wymienionym konkursie.