Z okazji Dnia Dziecka uczniowie szkoły w Wałdowie skorzystali z ufundowanej przez Nadleśnictwo wycieczki do Szczecinka. Mieści się tam Centrum Szkoleniowe Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku. Uczniowie zwiedzili akwarium. następnie zapoznali się z odnawialnymi źródłami pozyskiwania energii. Obejrzeli też sale leśną z eksponatami zwierząt zamieszkujących nasze lasy i zapoznali z flora leśną. Wszyscy zmęczeni ale w wyśmienitych humorach wracali z wycieczki. To będzie niezapomniany Dzień Dziecka.

W Pierwszym Dniu Wiosny wybraliśmy się do Biblioteki Publicznej w Miastku. Bibliotekarze Oddziału dla Dzieci i Młodzieży - panie Alina Francuzik i Magdalena Gofryk zabrały nas na wycieczkę po bibliotece. Po niej nasi podopieczni uczestniczyli w warsztatach plastycznych, w czasie których stworzyli wielkanocne kartki.
Po tak miłej wizycie w bibliotece udaliśmy się do miasteckiego oddziału jednego z największych polskich banków. Pani Katarzyna Leśków opowiedziała nam o zadaniach banku, pieniądzach i bankomatach.

W dniu 26 lutego 2017 roku uczniowie klas IV – VI wraz z opiekunami wybrali się do Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego „Nimfa” w Bytowie. Wyjazd był możliwy dzięki życzliwości rodziców oraz opiekunów prawnych naszych uczniów.

Wyjazd do Ośrodka Sportu i Rekreacji